| Al3X044 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......nux-black/
Ce ziceti de acest laptop?
Pot gasi ceva mai bun la acelasi pret?

1 răspuns:
| ITMania a răspuns:

Hmm..la banii aia ceva mai bun nu ai, dar in schimb poti face o alta miscare:
http://bit.ly/18tiHzJ

95% din performanta Acer`ului, constructie mult mai buna, ecran mat, sunet mult mai ok, pret cu mult mai mic.

750M`ul de pe Acer e doar o 740M cu OC de 150MHz, OC care se poate face pe Asus foarte rapid, testat personal.
Diferenta la procesor nu o simti.
In plus, 740M la 1366x768 se va descurca MULT mai ok decat 750M la 1920x1080.

De restul banilor, iei inca 4GB RAM si un SSD si obtii o racheta.