| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Https://prnt.sc/p8cbfj

Deci am sters tastatura si am apasat din greseala pe tastatura si s-a creat folderul asta, imi spune cineva cum e posibil? (pozele sunt de la youtuberi)

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi daca nu ai o tasta blocata!

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns:

Mie imi suna mai aproape a farsa pusa de tine la cale atata timp cat ca sa ajung la un folder trebuie sa vad sus in bara CALEA, iar la tine nu apare decat direct denumirea folderului, un ex. de cum ar fi afisat windowsul : D:\Filme\Filme de pe net\Youtube\La povesti cu jimmy

Daca totusi e pe bune, instaleaza un antivirus cu update la zi (recomand AVIRA)
Instaleaza un antimalware si ruleaza-l
Fa print screen cu logurile (termenarea scanarii cand afiseaza rezultatul) de la antivirus si antimalware

Avira descarci de aici : https://www.avira.com/
Ca antimalware foloseste : HitmanPro (Descarci doar de aici : https://www.hitmanpro.com/)
Malwarebytes descarci de aici: https://www.malwarebytes.com/

Daca aceste solutii antimalware spun ca nu s-a gasit nimic nu ai MALWARE in PC, daca gasesc inseamna ca ai!

| Bizon95 a răspuns:

Voodoo, voodoo magic, mon
GHOST IN THE SHELL... asta, in the computator

in poza din intrebare in stanga e selectat "Favorites" daca nimic din ce e acolo nu e corelat cu favoritele tale, atunci, in afara de propozitia mea de mai sus cu voodoo, CHIAR NU AM NICI O ALTA EXPLICATIE... OARECARE!

poate hackerz, POATE, nici un hackerz nu are chef sa munceasca sa intre la tine in computador si sa te umple cu chestii aiurea, mai bine iti encrypteaza toate fisierili si apoi iti cere malai pentru decriptare!
MULT MAI BINI!

| Vikaa a răspuns:

Imi place poza cu zero two laughing)