| alii98 a răspuns:

Ori cel Lenovo, ori mai pui 100ron si iti iei asta, care are hdd pentru jocuri si ssd pentru os
https://www.pcgarage.ro/......cklit-2yr/

| IlluminatiConfirmed explică (pentru alii98):

Imi ajunge 256gb ssd si de os si de jocuri big grin..de ce zici ca e mai bun Lenovo?

| alii98 a răspuns (pentru alii98):

Nu stiu, pare mai bun la pretul ala, si cel Asus nu prea imi place ca are de 3gb placa video, chiar daca are mai multa performanta, da eu zic sa mergi pe Asus daca vrei performanta maxima, Lenovo daca vrei sa nu ai limitare de vram sau cel care ti l-am dat daca mai vrei spatiu si din astea