| Torarinchi a întrebat:

Huawei P10 plus 128gb sau Iphone 6s 128gb?

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

P10

| LTAA a răspuns:

Huawei

| mont a răspuns:

Eu clar as alege Iphone, e mult mai stabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ti-as recomanda daca tot ai bani sa cumperi Samsung S8.
Huaewi are ceva UI peste Android care-ti ia din RAM
Iphone este mai dificil putin de umblat daca nu te sti cu iTunes.
Bafta!

| OnePiece a răspuns:

P10 Plus. Ai mai multa conectivitate cu celelalte gadget-uri de pe la noi.

| nikoletabukidefer a răspuns:

Huawei

| AurelionSol a răspuns:

Alege după design

| Darius_Rus_1996 a răspuns:

Gandeste-te ca la Huawei P10 plus 120gb ai mai multa libertate. Libertate in sensul ca sistemul de operare este Android iar tu poti sa iti descarci diferite aplicatii fara bani s-a.
Daca esti un fan al axpectului. Ti-as recomanda Iphone 6s 128gb. Ar trebui sa te uiti si la ce specificatii au. big grin

| Ilies_Bianca_1994 a răspuns:

Iphone 6s 128gb