| DoarEU_1902 a întrebat:

Ieri aveam in C: 800 MB liberi

Astazi am doar 476 MB liberi.

Nu am downloadat nimic in C, doar m`am uitat la niste filmulete pe youtube si am intrat pe TPU si hi5.
Nu am virusi...nu mai are nimeni acces la pc.

Stie cineva DE CE?

6 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Temporary internet files

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Downloadeza ccleaner
sterge tot ce incetinese pcu
cockie, fisiere temporare, gosul de gunoi(al pcului)si multe altele

| DoarEU_1902 explică:

Si de unde as putea sa le sterg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 lol. site`u ala prosteste si calculatoarele nu numai oamenii. probabil ai acumulat destul de mult gunoi de pe site`ul ala mizerabil.

| Tiamat a răspuns:

Pai in C: se acumuleaza cookies-uri, cache-uri si temporary files.
Dar chestia ciudata e ca s-a consumat cam 30 MB. temporary files si celalalte iau maxim 1 GB.
Incearca sa dai ''Clear'' la cookies si du-te in C; si incearca sa deletezi Temporary Files.
fundita? love struck

| simona_8131 a răspuns:

Nu scuze eu nu stiu