| anoniiimmm a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Ieri mi-am cumparat un procesor Intel core 2 duo e8400 ( 3.0 GHz). Ieri imi mergea foarte bine orice joc si azi cand am vrut sa intru pe unul din jocuri mergea cam sacadat. Va rog sa ma ajutati! FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Foarte bun procesorul, sa-l stapanesti sanatos! Alte jocuri ai incercat? E logic ca daca ieri iti mergea ok cu procesorul nou si acum nu-ti mai merge nu e din procesor!

2 răspunsuri:
| maddoximilian a răspuns:

Din moment ce ii pui alt procesor trebuie sa iti reinstalezi si windowsul cu procesorul nou big grin drivere si go games

| K0sti a răspuns (pentru maddoximilian):

Pai? Cine spune asta! Doar nu schimb placa de baza, schimb procesorul! Daca mai pun memorie, sau schimb memoria, trebuie sa-mi instalez windows?