| LTAA a întrebat:

Ieri, m-a mancat undeva si am descarcat un hack pentru Need For Speed World. Acesta era, de fapt, un instalator de programe suspecte, reclame si virusi. Am descoperit rapid problema, am pus AntiVirus-ul (Panda Security 2012) la treaba, am sters plug-in-urile din Google Chrome, si am dezinstalat programele suspecte, si sunt in siguranta (asa cred).

O persoana care sta cu chirie in casa noastra si se conecteaza la Router (prin Wi-Fi) cu Laptop-ul, nu a mai putut sa acceseze Internet-ul, primeste o eroare: "Saving wireless profile error" (Windows 7). Eu in schimb cu Computer-ul meu, conectat prin cablu la Router, nu am nici o problema.

Solutii? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Are o problema cu WiFi-ul la laptop.Zi-i sa stearga conexiunea Wireless(intra in setari>wirelles connections si sterge conexiunea) apoi sa dea un search la retelele wireless, o gaseste si apoi connect