| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am instalat Photoshop cs2 si atunci cand il deschid nu ma duce direct la el, ma duce pe Adobe ImageReady. Daca vreau sa deschid imaginea in Photoshop, imi apare un fel de chenar in care trebuie sa completez : Tara, numele etc. Este neaparat sa le completez pentru a putea edita in Adobe Photoshop sau pot apasa pe "Do not register"?
Funda pentru cel care ma ajuta! happy

Răspuns Câştigător
| AntiHero a răspuns:

Iti apare chestia aia cu numele si tara pentru ca trebuie sa cumperi Photoshop-ul. Daca vrei iti pot trimite eu Photoshop CS5 sau CS6 crack ca sa poti sa intri fara al cumpara tongue

| DeeDeeXD a răspuns (pentru AntiHero):

Nu multumesc. Cred ca il sterg din pc. si imi instalez Photoscape. Poti sa imi dai tu un link / site de unde sa descarc Photoscape grtis? big grin Oricum, multumesc pentru raspuns!