| Missy_4676 a întrebat:

Inainte sa imi reformatez calculatorul, imi mergea jocul Neigbours from hell, pe care il am pe un cd.Acum, cand il deschid, aud sunetul dar imaginea nu apare...vad doar negru. Ce program trebuie sa instalez pentru a vedea si imaginea?
Adobe Reader e instalat, placa video la fel...:-s

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

SIgur ai placa video instalata? ca m-as mira. Cand deschizi internetul ca exemplu la scroll in orce browser iti merge derularea sacadat? Daca da atunci sigur nu ai driverul bun intalat la placa video poate ai instalat ceva dar nu merge asa cum ar trebui.
Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

2 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Ai instalat placa video?

| zxsds a răspuns:

Driverul pentru placa video
Adobe reader il folosesti pentru a citi fisiere. PDF!