| anonim_4396 a întrebat:

Imi apar linii pe monitor atunci cand imaginea se deruleaza rapid.
Pe Youtube, jocuri si filme atunci cand imaginea se misca rapid imi apar niste linii suprapuse.
Cand imaginea e fixa sau se deruleaza incet nu imi apare.
Deci efectiv imi apar linii pe la mijlocul monitorului in orice video chiar si in jocuri video.

Am ultimul update la placa video, drivere la zi si monitor nou.
Chiar nu stiu din ce cauza imi apar linii in orice material video.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Posibil sa fie artefacte de la placa video, posibil, asta fiindca nu ai pus un print screen, artefactele arata ca placa video e pe duca
dar cum am zis este doar posibil sa fie acest lucru, poate fi si altceva/

| PainTech a răspuns:

Problema apare la orice monitor?

| floreadan a răspuns:

E posibil o problema la monitor, dar si a placii video, poti verifica aceste lucruri.