| anonim_4396 a întrebat:

Imi baraie PC-ul cand il aprind (cred ca de la cooler se aude). dupa aia din ce in ce mai putin pana cand nu mai baraie, in cateva minute. ce are? multumesc tongue

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In general chestia asta e de la sursa, face asa dupa ceva timp, in medie dupa cativa ani. Poti s-o lasi asa, sau s-o desfaci s-o cureti de praf, dar tot o sa-ti faca doar la inceput, cand porneste. Poti s-o schimbi daca vrei, si n-o sa se mai auda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sursa!