| Ready a întrebat:

Imi dati si mie linkul pentru. placa audio MPU-401 compatible midi device.ca am cautat dar nu am gasit.Imi tb urgent ca nu am sunet la pc.

2 răspunsuri:
| Ready explică:

Andrey1991 eu nu sunt printre cei care ii descrii tu.am cautat de mi-au sarit capacele peste tot si nu am gasit.De aceea am pus intrebarea aici. Oricum nu imi mai trebuie ca am gasit cdurile.

| andrey1991 a răspuns:

Este chiar asa de greu sa scrii pe google "MPU-401 audio card software download"? acum serios cand mai vad pe cate unu cine imi da si mie liku de la nu stiu ce si nu stiu cum, serios cauti pe net ca de aia este netul. Internetul nu inseamna doar messenger si hi5, facebook si mai stiu eu ce. Nu sunt rau cu tine dar trebuie sa te descurci ca nimeni nu iti da mura in gura.