| Madalin_Ionut_1996 a întrebat:

Am instalat placa audio si tot nu am sunet... de ce?

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Daca cumva ai avut placa de baza cu placa audio incorporate si vrei sa-ti instalezi alta placa audio externa, intai trebuie sa dezinstalezi driverele audio ale placii de baza, dai un restart apoi stingi din nou pc-ul montezi placa audio externa, restart si instalezi driverele placii audio. Sper ca asta ar fi raspunsul la ceea ce cauti.

| Madalin_Ionut_1996 explică (pentru robertpaul):

Era sarita o siguranta pe placa de baza big grin oricum raspunsul tau este cel mai complex asa ca ai funda

| robertpaul a răspuns (pentru Madalin_Ionut_1996):

X)

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună! Placa audio sau driverele pentru ea? Verifică difuzoarele, mufa lor. Sau poate nu le-ai instalat bine.