| Avram_Alex_1997 a întrebat:

Imi dati va rog o recomandare de laptop. Il voi folosi la activitati multimedia ( filme, youtube etc), editari foto (nivel mediu), putin VirtualDj etc...
Eu ma gandeam la un i3 (a 2a sau a 3a generatie) si o placa video dedicata, insa astept variantele voastrebig grin

1 răspuns:
| beniamin1994 a răspuns:

Pentru ceea ce doresti tu cred ca e bun! si inca ceva eu am acest laptop de aproximativ 1 an jumate si merge cam 8 ore pe zi fara cooler si nu s-a stricat!

http://forums.redflagdeals.com/......-a-943502/