| rareshel a întrebat:

Imi doresc foarte mult un PC dar tata nu vrea sa mi-l ia ca kica asta e bun dar e un jaf angry sh zice ca nu am ce face cu el ca nu ma ajuta la scoala *** chesti din astea angry cum il conving plsssss angryangryangryangry

4 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Mai aicea are dreptate si allina... poate nu au bani. dar daca au insista si zii cati trebuie la scl ca sa repeti la informatica. de exemplu si daca vine sintreaba cum repeti deschide si u wordu sau ceva office sau borland c si scrie ceva prostii pe acolo...sau incearca sa te legi de meseria lor la ce lear folosi lor.etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu au banii necesari sa ti-l cumpere, la asta te-ai gandit?

| rareshel explică:

Am banii mei... 15 milioane stranshi da zice ca pana se strika asta...

| anamariacornea123 a răspuns:

Pai convingel ca ai nevoie la scoala sau sa cauti niste referate ceva de genu!