| Ervin a întrebat:

Îmi merge fifa pe asta? :
Cpu: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz x 2 (2.10Ghz)
Ram: 3.0 GB
Gpu: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (PS3.0/VS3.0)
Vram:64 MB

am îndoieli thinking

8 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Trebe sa ai.placa video lasa de dorit.imn rest nu ai stres. uite sa iti fie mai usor. du-te aicia http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ dar vezi ca merge doar in " internet explorer " o sa-ti apara sa instalezi un plugin si dai instal. o sa-ti apara sus de tot la fereastra. si dupa aia selectezi jocul din lista aia. si dai "Can Uou Run it" si vezi daca e verde iti merge daca e rosu e grav.

| Magnific a răspuns:

Apropo si nu ai precizat ce fifa vrei sa joci tu. daca e 2011 nu cred ca merge, si daca ar merge ar merge sacadat

| UNfriendLY a răspuns:

Www.canirunit.com
aici testezi ce joc vrei, iti spune daca-l poti rula, fie pe low/mediu/high sau deloc.

| StefanS a răspuns:

Poi ce fifa vrei? 98 cred ca merge. thinking

| alexxx a răspuns:

Care fifa?straight face

| Ervin explică:

Fifa 11, uitasem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui si care fifa si iti zic, oricum ai memoria video foarte mica, vezi poate poti sa faci upgrade la placa video(ma indoiesc). In schimb cred ca ti-l deschide, ai pixel shader 3 ceea ce e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde care fifa?!