| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge internetul google dar nu imi merge Youtube pe telefon, nu imi pot da seama ce are...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstalează-l.

| Goete a răspuns:

"internetul google" e o expresie fara logica si incomprensibila.
Internetul e comujicarea, google e - intre altele - un motor de cautare.
Si Youtube este a firmei Google

Bula
| Bula a răspuns:

Poate ai consumat pachetul de date, iar acum ti-i redusa viteza (pana la luna viitoare).
Asta se intampla cand ai un pachet cu "internet nelimitat", dar cu pachet lunar de X Gb.

| Goete a răspuns:

Esti convins ca ai internet si nu vezi doar imaginile cache?
Incearca sa accesezi Youtube de pe navigatorul utilizat.

| darrio2007 a răspuns:

Actualizeaza Youtube.

| heyyello a răspuns:

Dacă vrei să spui că îți merge internetul de motorul de căutare Google și nu merge pe aplicația YouTube, atunci ar trebui să resetezi telefonul, dar nu uita să faci backup înainte!