| songoku29 a întrebat:

Imi merge windows 7 daca nu am suficient ram (0, 99gb) de cat un 1gb

Răspuns Câştigător
| 1PtToti a răspuns:

Versiunea pe 32 de biti cere minim 1 GB, sigur o sa iti mearga, dar nu extraordinar de bine. Versiunea pe 64 de biti cere dublu (2 GB). Daca nu folosesti programe care mananca memorie multa, s-ar putea sa te descurci, dar eu zic ca cel mai bine iti mai pui un modul de 1 GB de RAM. Aici ai toate cerintele minime de sistem: http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows7/products/system-requirements

2 răspunsuri:
| tattooman a răspuns:

Da ati merge dar un pic cam greu. Daca nu ati merge poti sa-ti inst. win7 starter..Salut!

Ati merge. Dar iti dau un sfat, dezactiveaza efectele Aero, si o sa iti mearga mai bine happy Succes!