| baiatuucupizzza a întrebat:

Imi pica netul ff des ce trebuie sa fac stau putin mai departe de oras cred ca asta e problema

5 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Sincer.si eu stau mai departe de oras si si mie imi phica netu.e vina conexiuni, nu a ta. trebuie sa reclamezi acest lucru

| baiatuucupizzza explică:

Ce sa fac?

| eDDy a răspuns:

Salut,
Off nu te supara dar uni oameni indura ori ce straight face, atata timp cat platesti suna la ei si zile ce se intampla. Platesti ai drepturi frate e asa greu sa suni la ei la servis.

| KoreaJapan a răspuns:

Pai eu am Vodafone si imi cade des si nu pot vedea video decat daca las de ex, pentru un video de un minut, sa astept circa 20 de min sa se incarce. Insa m-am mutat de curand si acolo unde am stat inainte de,, schimbarea de spatiu'' netul nu avea nici o problema. Mergea excelent. Si mai sunt colegi in sat ce au Vodafone si nu au vreo problema. Da, cred ca are legatura cu locul unde stai. Incearca sa duci pc-ul langa fereastra sa aiba semnal mai bun. happy

| asdasdqweqweqwrrqe a răspuns:

Pai depinde de ce fel de net ai (modem sau cablu)... daca iti pica mult poate fi de vina pozitionarea antenei modemului (daca e prin satelit). Daca ai prin cablu si nu iti merge bine, inseamna ca operatorul internetului este de vina.