| samysamy a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde pot downloada Microsoft power point 2010. VA ROG MULT! Dati rapunsuri sigure nu pe jumatate caci am nevoie urgenta de el. DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Il poti descarca de aici: http://microsoft-powerpoint.ro.malavida.com/......ta-windows - dar ai grija ca nu stiu data este trial (trial - il poti folosi doar o perioada de timp). Nu stiu la instalare ce o sa fie, daca o sa iti ceara ceva. Eventual mai cauti si tu pe Google si gasesti daca nu merge asta. Incearca-l!

| samysamy explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Ok mersii am sa incerc, deocamdata am nevoie urgenta de el pentru o saptamana, evident nu ma supar daca e definitiv dar vad eu cum fac pe urmawinking