| Razzvan5444006644 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un mouse de gaming bun, am buget de 200-300 lei

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pot să-ți recomand și un mouse-pad sau poate te descurci singur?

| carevaescu a răspuns:

Mouse-ul gaming e doar un mouse pentru o experienta. ti as recomanda sa te duci in orice showroom de langa tine sa le incerci personal. ce ti va place tie e diferit de ceilalti.

cand reduci optiunile la cativa mouse, vezi online specificatii, review uri si opiniile utilizatorilor.

| Jakye a răspuns:

Nu recomand mouse-ul postat de MotoBlitz. Am avut acelasi mouse, doar ca de la alta companie. NU e bun de nimic.
Eu recomand Logitech G502: https://www.emag.ro/......D077JCBBM/

E un mouse solid, perfect pentru gaming, il folosesc chiar acum.

| MotoBlitz a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DG4V67MBM/
Nu da banii ăia pe un alt mouse scump. Asta este varianta low budget pentru cel de la Logitech. Are RGB multicolor, butoane custom, wireless și se încarcă fiind pe baterie

| RosaliaOriginala a răspuns:

Sincer daca ai peste 18 ani nu recomand sa te mai joci jocuri, sunt o pierdere de timp ai doar o viata nu ti-o irosi degeaba

| Nicusor1975 a răspuns:

Razer DeathAdder V2