| GokuUltraInstinct a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un pc bun ( de gameing, care sa ducă toate jocurile noi peste 60fps, ) bugetul meu este de 2000-2100 lei.

Răspuns Câştigător
| Rimidalvv a răspuns:

Un start bun ar fi: procesor g4560 si o placa video 1050ti, dar dupa ce imi da seama vorbesc in chineza happy, asa ca iti recomand sa apelezi la un prieten de langa tine, el o sa te ajute mai mult decat am putea noi pe site, succes.

| GokuUltraInstinct explică (pentru Rimidalvv):

Si eu m-am gandit la KabyLake(pentium) de la Intel si la un gtx 1050ti de la Asus

3 răspunsuri:
| Razvan82 a răspuns:

Pentru pc asa iti trebuie bugetul dublu