| alexandru5678 a întrebat:

As dori sa imi spuneti un laptop decent bugetul de 1500ron. Sa duca jocurile cu 30-60fps.( ex cs:go). Dau funda. Sa aiba procesor destul de bun, 4 nuclee si 4 gb ram.ms

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexandru5678 explică:

Cu cat crezi ca duce cs go?

| WaterDrop a răspuns (pentru alexandru5678):

Nu am idee insa este singurul in acel pret cu o placa video decenta si nu integrata. Deci ar trebui sa mearga, intreaba`i si pe cei din magazin, iti pot spune cu exactitate.

| derEinzelgängerWolf a răspuns:

La banii astia nu iei laptop nou cu procesor cu patru nuclee.Iti trebuie minim vreo 2600 ron. Eventual cauta ceva second-hand, insa cu 1500 ron imi pare rau da nu poti sa iti cumperi laptop de gaming.Acuma daca vrei sa te joci CS:GO ala iti merge si pe cele mai slabe dar alte jocuri nu prea!