| stefan_9987 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce e ala tumblr?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tumblr este o platforma de blogging situata undeva intre Twitter si blogul clasic. Este o sursa de informatii care poate fi actualizata in permanenta foarte usor. Creatorii au realizat totul foarte usor de folosit, astfel in cateva secunde poti posta un text, o fotografie, un filmulet, un citat, un link sau un fisier audio.
https://www.tumblr.com/
Bafta!

3 răspunsuri:
| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns:

Bai frate nici eu nu stiu laughing

| anxxel a răspuns:

Tumbir este oplataforma de microblogging care permite utilizatorilor sa publice texte, imagini, video, audio etc de forma tumblelog.