| xIoanaa a întrebat:

Am Iphone 4 cu jailbreak tethred facut cu redsnow si as vrea sa fac jb untethered? Cum pot sa fac? Am auzit de un program Corona care face direct din cydia? Ce imi recomandat sa fac?

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ioana...ce? Evadare din închisoarea Tethred făcută din zăpadă roșie și vrei să evadezi la altă închisoare unblabla? Program Corona(asta-i bere, ce dracu) făcut din ce? Cydia e sistem de operare cu mai puține erori ca Windows și pe 84 biți? Îți recomand să-mi dai un TPUBreak cu câteva ore să gugălesc pă net.