| anamariaAM a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa ma inscriu pe IMVU? Ca tot incerc si imi spune ca cererea nu poate fi procesata.

4 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

Vezi daca ai scris codul sau parola bine happy si scrie ca ai peste 13 ani ca altfel nu te lasa

| Ionela_1540 a răspuns:

Intreaba-ti prietenii, pe cineva care se pricepe la asa ceva! Sau poate ai scris ceva gresit.Mai incearca o data sa te inscrii, si daca tot nu merge, intreaba-ti prietenii sau parintii sa te ajute! Te pup!

| Carmencita_8702 a răspuns:

Intri pe www.imvu.com si dai la sign up iar apoi urmezi pasii de pe ecran. Nu stiu de ce iti spune ca cererea nu poate fi procesata. Si eu am cont de IMVU si nu am patit asa ceva. Daca vrei iti trimit o invitatie pentru IMVU sa vezi daca merge asa.