| Alexandru_8107 a întrebat:

Imi poate spune cineva, daca exista cumva tigari electronice? Daca exista, unde se pot cumpara in Timisoara?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da o cautare pe google: "tigara electronica timisoara". Sigur, vei gasi cel putin 2-3 persoane, care le comercializeaza in Timisoara. Stabiliti telefonic o intalnire si iti vei putea alege modelul si cartusele si sa platesti pe loc. Insa cel mai bine e sa astepti 2-3 zile, dar sa-ti comanzi din Bucuresti (au oferta mai variata). Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Intra pe Okazii. ro si vezi acolo, cauta tigari electroni, iti livreaza prin posta sau curierat! Succes!

| CataC a răspuns:

Buna ziua
Da, se comercializeaza de ceva vreme si in Romania.
Eu am cumparat-o din Craiova, dar am se pot cumpara online, cu plata ramburs.
Cutati tigara electronica pe google.
Succes la renuntat

| Pisicuța a răspuns:

Nu exista O. o

| Riot a răspuns:

Da un search pe google si vei gasi zeci si zeci de magazine on-line in Romania.
iti recomand sa cauti modelul DSE901, are un pret bun, este rezistent si scoate vapori asa cum trebuie, cel mai bun lichid pentru E. T. consider ca ar fi cel facute in Anglia de catre cei de la intelcig (ecopure), are un pret mai piperat dar isi merita banii.
Pe www.vapori.ro are preturi mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigari elecronice sigur exista si in timisoara.
in timisoara nu stiu de unde se pot cumpara.

| Predescu_Elena_1988 a răspuns:

Incearca online! :)
www.e-fumat.ro
sunt tigari Ovale, stiu ca exista si o reprezentanta p acoolo prin Timisoara. dar nu stiu exact unde! Pe site-u asta gasesti Ovale originale!