| SomeBody12425356 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce la yahoo messenger cand imi scrie cineva ceva si cand scriu eu ceva nu se vede ce scriu?

Răspuns Câştigător
| SugarAndSpice a răspuns:

Urmareste videoclipul de aici http://www.videotutorial.ro/? p=1922. E in partea de jos si uita-te cap-coada.

4 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Are toane, nu e ceva explicabil... happy... mi s-a intamplat

| bogdan1011 a răspuns:

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care
Software ,dupa care
Microsoft ,dupa care
Windows ,dupa care
CurrentVersion ,dupa care
Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul
Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal.

| Izaaaaq a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windowsulhappy

| Dany2335 a răspuns:

Stiu si eu am patit tot la fel; ai doi pasi cu advertismente:
1)Reinstaleazal
2)Fa-i un Restore Point Start-All Programs-Accesories-System Tools-System Restore.Acesta e un Backup(beckap)este pronuntia dar ai grija ca inainte sa faci backupul(restore point)sa iti salvezi in Local Disk D sau E sau F (acum depinde si de cate partitii ai tu)tot din My Document.Cand ai intrat in optiunea restore point daa? Bifezi a doua de sus denumirea sa fie windows iso. si sa ii dai create baga-l in bara(sau te sfatuiesc eu ti le salvezi din timp) si ii dai l-a home. Daca nu vrea te reduci la system restore sa fie bifata prima daa? si sa vezi in ziua in care l-ai facut tu daa? dai click stg.pe el dai next next next next... si ii dai ce zice acolo nu Cancel sau negative din astea. Ok! Succes! Obseravtiile sunt chiar in pasii.