| bmcriss a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot accesa memoria interna a telefonului ( Huawei G6150 ) cand conectez USB la pc? Din specificatii, memoria interna este de 128 mb, in schimb, cand il conectez imi spune ca are 600 kb. Unde este problema?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ar TREBUI să "vadă" toată memoria de 128 Mb...

În momentul în care îl conectezi la pc ţi-l arată ca o "memorie"/hard/stick extern : dai click dreapta şi "Proprietăţi"; ar trebui să-ţi arate memoria totală şi cea ocupată/liberă!