| Decebalul a întrebat:

Imi pot face mai multe conturi de Yahoo Messenger? Adica, se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| lotus21 a răspuns:

Nu normal ca nu se poate intampla nimic. dar nu uita sa notezi pe carnetel id-urile si parolele ca o sa le uiti foarte repede

8 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Cel mult 1000

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai putea pati?

| zurick a răspuns:

Nu se poate intampla nimic. Poti sa-ti faci mai multa happy sora mea are vreo 7.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Stai liniştit. Poţi să-ţi faci şi doua sute n-ai treabă.

| firstboy a răspuns:

Poti sa faci cate vrei si nu, nu se intmpla nimic.

| Madut a răspuns:

Nu se poate intampla nimic.

| CiciFagaras a răspuns:

Poti sa iti faci cate conturi de yahoo messenger doresti, doar ca nu poti folosi acelasi nume

| Alexandru_Lostun_1998 a răspuns:

Nu, nu are ce sa se intample poti sa-ti faci 100 de conturi dar nu cred ca o sa le ti minte pe toate