| LukaNuma a întrebat:

Îmi puteți spune la ce se folosește acest program, numit Aimersoft DRM Media Converter?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Poti copia CD-urile protejate de drepturi de autor cu asta. Ai vazut ca daca incerci sa copiezi cu CD original (exemplu GTA SA cumparat de la magazin) cu copy/paste sau Nero nu iti merge. Ei bine, cu programul asta poti face asta simplu si usor.

(Inca ceva: nu vinde copiile Cd-urilor originale. Nu de alta dar nu cred ca vrei sa stai la puscarie )
http://www.aimersoft.com/drm-media-converter.html

Funda?

| LukaNuma explică (pentru PainTech):

Aș vrea să știu, dacă cu acest program pot să convertesc video-urile cu "copyrighted", se poate?

3 răspunsuri:
| LukaNuma explică:

Vreau să știu ceva anume, dacă convertesc un fișier video cu "copyrighted", acel copyrighted din acel video dispare, nu? Adică mă refer, se poate așa ceva?