| pelivanvasil a întrebat:

Imi putei da un nume de tableta de la domo sau altex care sa fie pana in 3 mil maxim 4 dar sa fie din magazin ca maicamea nu are incredere in net

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La 3-4 milioane ce rahat de tableta vrei? O chinezarie sa te stergi cu ea la c*r?

| pelivanvasil explică (pentru unknownn):

Cam asa nu vreau un iped vreau una de tot rahatu ca la vara ma duc la tara la bunici si la taranimea lor o sa creada ca am vandut o vaca sau o rata

| laura81 a răspuns:

De la altex poti comanda online, au livrare gratuita, garantie, returnare in 10 zile fara nici o exlicatie...eu am luat de la ei si e super ok. Practic nu risti nimic: o primesti acasa gratuit, o testezi 10 zile, o poti duce inapoi daca nu o mai vrei, fara sa dai nicio explicatie; ai garantia standard pe care o iei si din magazin, in cazul in care apar probleme cu ea dupa aceea.

In banii astia asta e cea mai buna alegere: http://bit.ly/SBKDsv

| pelivanvasil explică (pentru laura81):

Si in magazin nu de pe net au acelasi pret?

| laura81 a răspuns (pentru pelivanvasil):

E posibil. Mergi la magazin si intreaba happy