| andra95_6739 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste site`uri de unde pot download un program de descarcat poze ..de pe telefon in calculator pentru Sony ercsson w200!puppy dog eyes pls urgent

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Atunci fa rost de un cititor de card sau un bluetooth...straight face

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cum adica? o_0

| andra95_6739 explică (pentru ombladon):

Pai vreau sa descarc nise poze de pe telefon pe calculator (prin cablu usb) si imi cere un program

| ombladon a răspuns (pentru andra95_6739):

Cred ca cere driver-ul, nu ai cd la el?

| andra95_6739 explică (pentru ombladon):

Nu.:-|

| andra95_6739 explică (pentru ombladon):

Oki ...multumesc! o seara frumoasa in continuare!

| ombladon a răspuns (pentru andra95_6739):

Ms la fel...straight face

| ombladon a răspuns (pentru andra95_6739):

Atunci fa rost de un cititor de card sau un bluetooth...straight face