| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da un link de unde pot descarca Yahoo Messenger Vista? va rog mult...

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Messenger.yahoo.com

| adi_7507 a răspuns:

Y! M pentru Vista nu mai exista, ce a ramas pe net sunt doar versiuni beta pline de bug-uri cel mai probabil. http://u.nu/4b433

| sti a răspuns:

Yahoo Messenger 10 il poti descarca de pe: www.idownload.ro

| kayan a răspuns:

Se pare ca ma insel amarnic laughing citeste mai jos...

| kayan a răspuns:

Pink... da-ne un link, te rog.
cel de la raducu duce tot la YM 9.0

| GreenSky a răspuns:

Kayan te inseli amarnic...
sa stii ca exista Messenger Vista. daca tu nu ai auzit de el asta e alta problema...
Iar cel mai nou YM nu este 9.0,a aparut si YM 10 doar ca este inca in stadiul beta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A existat în trecut un Messenger dedicat Vista, însă s-a renunțat la proiect încă din stadiu-ul alpha, se poate folosi și acum, însă consumă foarte multe resurse și este plin de bug-uri.
Orice versiune de Y! M obișnunită va funcționa însă pe Vista fără probleme. Versiunea 10 este încă în stadiul BETA și pot apărea probleme. Instalați 9-le. Nu are nicio problemă pe Vista.
Link: http://messenger.yahoo.com/ (se dă clic pe Download Now).