| Alex99_5691 a întrebat:

Imi puteti da un pret cu care as putea sa vand un laptop cu urmatoarele specificatii:
>- procesor amd dual core de 2ghz
>- 3 rami
>- Video: Nvidia GF8200M G.
Modelul laptopului este HP G60 si vine insotit de un cooler. Acesta se adauga la pretul laptopului. (va rog sa aduceti argumente)

2 răspunsuri:
| davidiu a răspuns:

Prietene sa fiu sincer la Video nu ma pricep de loc si daca nu ma pricep la video, s-a dus de tot. Ideea e ca el este bun la cum ai inceput. Vreau sa imi spui daca se vede bine si iti stabilesc un pret dar sa imi spui daca este uzat sau nu.

| Alex99_5691 explică (pentru davidiu):

Pai la calitatea video este destul de buna. cred ca are 1 gb dau 512. dar nu sunt sigur. merge foarte bine laptopul. are mici semne de uzura (gen luarea vopselei) atat.