| Dorifto a întrebat:

Imi puteti da un site cu hack pentru Car town pe Facebook care sa functioneze? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Walker a răspuns:

Daca este vorba in acel joc de ceva cu timpi sau bani.se poate folosi chat engine 5. 5
DAR depinde cata protectie are acel joc, iar la cum stiu eu facebook-ul.nu ai sanse.si pe hi5 s-a putut hackeri intr-o perioada buna de timp anumite jocuri. pana cand si-au dat seama.
Si ca sa completez raspunsul.consider ca te-ai inregistrat degeaba pe acel joc daca ai intrat cu gandul de a hackeri pacolo'.

numai bine,

| denissuper1500 a răspuns:

Car Town Points & Coins hack d ownladeazal ca sa poti sa faci hack la jo
c!

| denissuper1500 a răspuns:

Downloadeaza asta:Car Town Points & Coins hack!

| iDreptate a răspuns (pentru denissuper1500):

Imi dai si mie parola?

| Smecheru_Kurtay_1996 a răspuns:

Da-mi si mie cineva un heck de car town dau funda