| XDsmileXD a întrebat:

Imi puteti recomanda niste telefoane Nokia sau Lg bune cu tastatura qwerty de la cosmote(dar sa fie ieftine pentru ca nu am un buget foarte mare pentru telefon)?

6 răspunsuri:
| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna..pai ori Nokia C3...sau iti zic eu unul bun nu este Nokia nici Lg e HUAWEI..este maxiim 350 lei am si eu si sunt multumita de el:*Funda? app are qwerty

| XDsmileXD explică (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Cum de numeste cel Huawei?

| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns (pentru XDsmileXD):

Nu am intelesstraight face

| XDsmileXD explică (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Ai zis ca sti un telefon Huawei bun la 350 lei cum se numeste?(cel care il ai si tu)

| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns (pentru XDsmileXD):

Off...se numeste ce`l care il am eu HWAWEI! si este ft bun!:*

| XDsmileXD explică (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Da dar tu nu itele Huawei si mai ce? Ce model?