| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda o camera sport de calitate nu foarte scumpa precum cele Go Pro care sa aiba si accesorii multe dar mai ales pentru cap sau ce au cei care filmeaza si fac review din interiorul unei masini cand conduc si li se vad mainile, volanul si bordul?
Ma interseaza sa pot face si unboxing cu ea la anumite produse dar asta e alta chestie.
M-ar interesa caci imi vine mai usor daca e din magazinele altex, eMAG etc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Point of view e mai greu sa faci si trebuie sa dai scaunu pe spate altfel se vede drumu prea alb ca in paradis. Un suport de bord e suficient sau camera de bord pentru masina in caz de un idiot sa intre in tine ai dovezi filmate si inregistreaza vocea in acelasi timp

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Am camera de bord dar vreau sa filmez si din interior cum conduc pe modelul "bombardierilor" care isi etaleaza cum le sta ceasul langa volan, am vazut si la tine pe vlog asta laughing
Ma intereseaza pe viitor o camera tip sport, de aia nu stiu ce sa zic ei folosesc banuiesc o chinga ceva prindere pe cap ca altfel nu inteleg cum vine filmarea sau mai sunt unii care o pozitioneaza in spatele soferului, o prind de geam cu ventuza.
Ce astfel de camere sunt ok dar sa nu fie go pro care mi se par prea scumpe, imi permit si de alea dar nu vreau sa arunc atatia bani pe un go pro bun.

| Mirel4412 a răspuns:

Ceva de la firma dragon touch, au mai multe produse, daca nu iti trebuie stabilizare la camera, de ex daca te dai cu mtb-ul, atunci o camera intre 200-400 lei e numai buna. Mai jos de 200 lei sunt chinezarii proaste, nu le recomand nici sa filmezi o plimbare.