| BobiTheBoi a întrebat:

Imi puteti recomanda o placa video bunicica in bugetul de 500-600 de lei?

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi explică (pentru Jipa95):

Http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Care este mai buna dintre cele doua?

| ion1731 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

A lui alasca e mai buna pentru ca sina de date e de doua ori mai mare - 256 bit.

| BobiTheBoi explică (pentru ion1731):

Am remarcat asta, dar dupa cum i-am spus si lui, nu mi-l permit momentan iar cand ar fi vremea probabil va fi scos din oferta iar scos trece destul de bugetul meu.

| Jipa95 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

260x-ul este best buy pana in 600 lei cu siguranta si cea mai performanta placa!

| BobiTheBoi explică (pentru Jipa95):

M-am uitat prin comentarii si am remarcat ca ai dreptate, mersi.

7 răspunsuri:
| alasca444 a răspuns:

Acuma e la oferta deja am dat comanda de ea. http://www.altex.ro/......dr5-256bit costa cu 80 lei mai mult dar e foarte buna mai ales ca e pe 256 bit

| BobiTheBoi explică (pentru alasca444):

Ar fi foarte buna, dar avand in vedere ca nu mi-o pot permite momentan, cand o voi comanda probabil ca fa fi expirata oferta si a trecut destul peste pretul limita si asa.