| CristiPlayz2745 a întrebat:

Imi puteti recomanda un joc acceptabil? Orice joc.

2 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Mie cand eram mai mica imi placea san adreas vice city sau ala cel mai vechi dar incearca imvu, sims, our world, metin prototy 2, the witcher pe astea ma mai jucam eu acum 2, 3 ani eram chiar absedata de jocuri depinde si daca iti incap pe pc dupa ce le descarci sau daca iti place footbalul descarca-l fifa 2008 sau 2011 mai cauta pe net jocuri de calculator gasesti tot ce vreei.

| OneReason a răspuns:

Gta3? Gtav? fifa17? Asassin creedIII, Csgo depinde acum ce jocuri iti plac. Nu stiu ce vrei sa spui prin ''acceptabil'' cu stor sau online?