| cosmin986522 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu mi se mai aude sunetul la laptop tare? Am reinstalat si windwsul, driverele cele mai noi, am intrat si al setari dar totul e la maxim, ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai DUBLU click pe iconita cu difuzor (volum) din Taskbar.
Ti se deschide mixerul audio.
Dai toate volumele la maxim.
Inchizi mixerul.

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Difuzorul de la laptop nu este exagerat de puternic! Poti folosi niste boxe. asta este ultima varianta

| cosmin986522 explică (pentru Rizu_Mihai_2003):

Folosesc casti foarte bune, daca dadeam la maxim castile deja ma dureau urechile, acum nu se mai aude asa

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Componentele laptopului se uzeaza in timp, dar nu s.ar merita sa il duci la,, profesionisti" sa il repare

| Duntex a răspuns:

Probabil laptopul tau nu rezista la volum mai tare. Recomand sa-ti bagi niste casti sau probabil boxe si le configurezi dupa bunul plac.