| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Imi puteti spune o placa video buna(orice pret)compatibila cu Placa de baza Gigabyte GA-M55S-S3?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Orice placa video merge pe placa aia de baza, nu te lua dupa toti papagalii, buba o sa fie sursa, carcasa si faptul ca daca iei vreo racheta la 1500-3000 RON sau mai mult va fi puternic limitata de procesor.

| buzucan a răspuns:

Ar fi bine sa citesti articolul asta http://configpc.info/sfaturi-de-achizitie-pentru-placa-video.html ca sa te interesezi despre placile video... cred ca te va ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne un buget...

| Alin0001 a răspuns (pentru anonim_4396):

A spus "orice pret" laughing)

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru anonim_4396):

Placa de baza e cam veche, presupun ca nu suporta cele mai noi placi video, sa zicem max 400 ron

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alin0001):

Mda... sunt obosit, nu am observat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Http://www.pcgarage.ro/......28-bit-v2/
Vezi sa ai sursa ok pentru ea.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, placa asta iti va merge ca unsa http://bit.ly/1gROpKZ