| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune pe acest topic sau ca si mesaj privat ca am nevoie sa imi trimiteti Windows XP Professional SP3 daca aveti pe calculatorul vostru sau sa imi ziceti unde gasesc pe internet Windows XP Professional SP3 fara virusi. Ca eu am avut inainte Windows XP Professional SP3 primit de la cineva fara licenta originala, dar am aruncat acel cd la gunoi cand mi-am cumparat Windows 7 Ultimate 32-bit cu licenta originala.

3 răspunsuri:
| alex19051988 explică:

Eu mi-am cumparat Windows 7 Ultimate cu licenta originala numai la mine calculatorul nu este asa de performant pentru un astfel de Windows deoarece unele driverele nu se pot instala sau nu se gasesc pentru calculatorul meu si cand ma joc la unele jocuri sau programe de poker nu merg instalate din cauza performantei slabe a calculatorului meu. Nici daca imi cumpar o placa video noua nu este posibil deoarece ar trebui sa schimb atat procesorul cat si placa de baza si asa mai bine imi cumpar un calculator nou, dar momentan nu am bani de aruncat pe gard. De aceea te-am rugat daca imi poti da Windows XP Professional SP3 ultima versiune sau daca imi poti spune unde gasesc pe internet. Daca ai avea Windows XP Professional SP3 cu licenta originala a-si face schimb cu tine si ti-asi da Windows 7 Ultimate cu licenta originala.

| alex19051988 explică:

Ma poti ajuta cu un Windows XP Professional SP3 32-bit ultima versiune cu toate update-urile fara virusi. Ca eu am Windows 7 Ultimate 32-bit cu licenta originala, dar calculatorul meu nu este destul de puternic pentru un astfel de Windows, iar alti bani nu am ca sa imi cumpar ultima versiune de Windows XP cu licenta si nu stiu daca merge Product Key de la Windows 7 la un Windows XP downloadat de pe internet ca sa nu am probleme si sa nu imi apara de fiecare data bara cu Windows Genuine Advantage. Vreau sa am un Windows XP original chiar daca este downloadat de pe internet ca probabil licenta de la Windows 7 nu o sa mearga pe Windows XP.

| alex19051988 explică:

Nu este bun linkul care mi l-ai dat.