| stiby a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa montez un sistem 5.1 sau sa-mi dati un tutorial orice! dau funda auziti dar se poate sa se arda sistemu daca nu-i faci leg corect? mersi anticipat

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

...fiind sistem 5. 1 normal ai sobwofer, asa ca la firele boxelor ai mufe sau firele au culori pe care le bagi in spatele placii soboofer-ului...si da se arde, dar nu ai cum sa nu faci legaturi corecte atata timp cat ai gauri pentru mufa, sau gauri cu clama pentru fire (si clemele au culori, deci le potrivesti)