| Andrey3oo7 a întrebat:

Cu poti sa-ti faci propriul personaj la Minecraft? Adica tu sa-l customizezi? Am auzi ca trebuie niste pachete special descarcabile. Trebuiesc neaparat si nu se apote tu singur sau se poate? Daca se poate puteti sa-mi dati un tutorial? Mersi

4 răspunsuri:
| RyCrewC a răspuns:

Daca te referi sa-ti schimbi skinul {infatisarea} nu trebuie decat sa descarci acel skin si sa-l introduci in folderul de minecraft

| Andrey3oo7 explică (pentru RyCrewC):

Nop..nu merge...

| RyCrewC a răspuns (pentru Andrey3oo7):

Https://www.youtube.com/watch?v=74n_YhpuIhM
poate te ajuta video asta daca nu vezi ca sunt o gramada de tutoriale de felul asta

| Oprita_Stefy_1995 a răspuns:

Ce dracu trebuie sa fac