| DanDan12 a întrebat:

Îmi puteti spune si mie de ce nu mi se mai dezarhiveaza fisierele audio când vreau sa instalez un joc sau pur si simplu când dezarhivez muzica? Am Windows XP SP3

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este posibil ca arhiva să nu fie una de tip zip, care este implicită Windows.Ca să elimini orice suspiciune de acest gen recomand instalarea aplicației 7 zip, ce o găsești gratuit aici:
http://www.7-zip.org/
Aplicație e asemnătoare cu Win RAR dar e gratuită 100% nu comercială ca Win rar-ul și este mult mai performantă deoarece suportă și arhivele pentru Linux și mac..Succes

| itsoft a răspuns:

Cautama pe skype:adryano2411 sau mess:itsoft_2011 si vedem ce se intampla acolo probabil tu nu faci ceva bine. daca vrei intru la tine si vedem care este treaba

| darrio2007 a răspuns:

Treci pe un windows mai nou.Xp nu mai primeste actualizari.