| sdhashsah a întrebat:

Imi recomandati o placa video buna pana in 450 roni.

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

HD 7750 este cea mai buna alegere in banii aia.
Componentele le ai deja?
Pentru ca in gaming este mai indicat sa mergi pe i3 + o placa video mai potenta, gen HD 7850 sau GTX 660.

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Mergi pe 7750, e mai buna decat gt440 sau 6670

| IulianP a răspuns:

Asta e cea mai buna alegere in banii astia: http://bit.ly/P7Jaag

Totusi spune si pe ce sistem vrei sa o montezi; CPU-ul si sursa in special.

Răspuns utilizator avertizat
| sdhashsah explică:

Sursa enermax 500w
procesor i5 3470
placa de baza gigabyte h77-ds3h

| IulianP a răspuns (pentru sdhashsah):

HD 7750 este cea mai buna alegere in banii aia.
Componentele le ai deja?
Pentru ca in gaming este mai indicat sa mergi pe i3 + o placa video mai potenta, gen HD 7850 sau GTX 660.

| sdhashsah explică:

Multumesc pentru raspunsuri, si eu m-am gandit tot la hd 7750, dar am vrut sa vad si alte pareri

| AleeePunct a răspuns:

NVidia GeForce GT440 2GB Ram happy