| Pantera2010 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce numai poti vedea pe site-urile astea de detectat id-uri daca e invizibil aceea persoana? daca e invizibil scrie ca e offline de ce?! si daca stiti vreun site care arata si acum ca e invizibil stiu atatea site-uri si toate s-au schimbat...mersi

8 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Incearca www.mfws.ro cel mai bun la aceasta categorie
sau www.imvisible.ro

| LORY a răspuns:

Cauta pe Google happy

Nu stiu nici un site bun care sa arate exact daca persoana respectiva e invisible sau chiar e offline... sad

| NewFolder a răspuns:

Buna...
http://invisible.sasweb.net/
eu folosesc asta e cel mai bun;)
succes :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca yahooscan.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persiangap.com...pe toate va urmaresc de acolobatting eyelashes

| alessyca a răspuns:

Www.pulso.ro

e destul de bun :D