| Dyiya a întrebat:

Imi spune si mie cineva un program de facut videoclipuri din poze cu muzica? big grin Mi-am instalat PhotoFilmStrip, dar trebuie sa decupez pozele si nu mai iese nimic bun.

Răspuns Câştigător
| RandyKiffOrton a răspuns:

Windows Movie Maker e cel mai simplu de folosit. Probabil il ai deja in pc.

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Ai nevoie de un program de editare :
1) Sony Vegas ( trebuie sa cumperi cheie de licență ca să îl folosești ), e cel mai bun.
2) PowerDirector 13 (îl poți folosi in trial 30 de zile ), poți edita filme să le faci în 3D etc.
4) WonderShare video editor ( este gratuit și destul de bun are foarte multe funcții de editare)

| wwast a răspuns:

Photodesk ProShow Producer. E foarte bun.

| allview123 a răspuns:

Salut incearca Movie maker este un program foarte bun pentru ce vrei tu sa faci este utilizat si de profesionisti. FUNDITA?