| bogdan12321132231 a întrebat:

Imi spuneti si mie la ce magazine găsesc cele mai ieftine componente pc cu conditia sa fie noi si sa aibă garanție?
Nu veniti cu răspunsuri precum pc garage eMAG evomag astea care le știm cu toți și sunt apropiate preturile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca

http://www.mediadot.ro

sau Forit p ca si acolo sunt foarte ieftine

| EnvyU a răspuns:

Din pacate toate preturile pentru componente sunt cam aceleasi daca sunt noi. E ca si la piata, te duci la obor si gasesti vinete la 20 de tarabe la acelasi pret. Nu au cum sa scada pretu sub market value decat daca sunt folosite.